Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til skole

DKS - Skedsmo

Skedsmo kommune

Postadresse: Pb. 313, 2001 LILLESTRØM

Besøksadresse: Rådhuset, Jonas Liesgt 18, 2001

Telefon: 66 93 81 34 , 909 95 726

E-post:trubjer@skedsmo.kommune.no

Kontaktperson: Trude Bjerkeseth, 66938134, 909 95 726, trubjer@skedsmo.kommune.no

Antall hendelser: 317

Velg dato / Periode
August
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
31
29
30
31
1
2
3
4
32
5
6
7
8
9
10
11
33
12
13
14
15
16
17
18
34
19
20
21
22
23
24
25
35
26
27
28
29
30
31
1
Mandag 26. august. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 26. august. 2019
  • Gjellerås skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gjellerås skole23 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Gjellerås skole23 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Gjellerås skole23 deltakere: 7. trinn

    Kunstner vil komme til skolen mandag 26. august og møte de tre klassene på 7. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Tæruddalen skole27 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8a hentes med buss kl. 08.40 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 10.00. 

  • 10:00 - 11:00
    Tæruddalen skole27 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8b hentes med buss kl. 09.40 og kjøres til Nittedalsgata 66. Må beregne tid til å spise matpakke i Elvebredden kunstpark etter omvisning, før de returnerer med buss fra Brogata 2 ca. kl. 11.45.

  • 11:45 - 12:45
    Tæruddalen skole27 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8c hentes med buss kl. 11.25 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 12.45. 

Tirsdag 27. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sten-Tærud skole 23 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Sten-Tærud skole 23 deltakere: 7. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 27. august og møte de to klassene på 7. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 27. august. 2019
  • Volla skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Volla skole25 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Volla skole25 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Volla skole25 deltakere: 7. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 27. august og møte de tre klassene på 7. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:25
    Vigernes skole65 deltakere: 2. trinn

    Hentes med buss på Vigernes skole kl. 08.30. Retur fra Huseby kl. 12.30.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Tæruddalen skole27 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8d hentes med buss kl. 08.40 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 10.00. 

  • 10:00 - 11:00
    Tæruddalen skole27 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8e hentes med buss kl. 09.40 og kjøres til Nittedalsgata 66. Må beregne tid til å spise matpakke i Elvebredden kunstpark etter omvisning, før de returnerer med buss fra Brogata 2 ca. kl. 11.45.

  • 11:45 - 12:45
    Tæruddalen skole27 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8f hentes med buss kl. 11.25 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 12.45. 

Onsdag 28. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
  • kl ?
    Brånås skole32 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Brånås skole32 deltakere: 7. trinn

    Kunstner vil komme til skolen onsdag 28. august og møte de tre klassene på 7. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 28. august. 2019
  • Vigernes skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vigernes skole28 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Vigernes skole28 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Vigernes skole28 deltakere: 7. trinn

    Kunstner vil komme til skolen onsdag 28. august og møte de tre klassene på 7. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Kjellervolla skole28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8a møter ved Brogata 2 kl. 09.00. Avslutter ved Lyden av Lillestrøm

  • 10:00 - 11:00
    Kjellervolla skole28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8b møter ved Lyden av Lillestrøm kl. 09.00. Avslutter ved Yes to all

  • 11:45 - 12:45
    Kjellervolla skole28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8c møter ved Brogata 2 kl. 11.45. Avslutter ved Lyden av Lillestrøm

Torsdag 29. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sagdalen skole26 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Sagdalen skole26 deltakere: 7. trinn

    Kunstner vil komme til skolen torsdag 29. og fredag 30. august og møte de fire klassene på 7. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:25
    Kjeller skole72 deltakere: 2. trinn

    Hentes med buss på Kjeller skole kl. 08.35. Retur fra Huseby kl. 12.30.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Bråtejordet skole (ungdomsskole)28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8a hentes med buss kl. 08.45 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 10.00. 

  • 10:00 - 11:00
    Bråtejordet skole (ungdomsskole)28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8b hentes med buss kl. 09.45 og kjøres til Nittedalsgata 66. Må beregne tid til å spise matpakke i Elvebredden kunstpark etter omvisning, før de returnerer med buss fra Brogata 2 ca. kl. 11.45.

  • 11:45 - 12:45
    Bråtejordet skole (ungdomsskole)28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8c hentes med buss kl. 11.30 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 12.45. 

Fredag 30. august. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Bråtejordet skole (ungdomsskole)28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8d hentes med buss kl. 08.45 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 10.00. 

  • 10:00 - 11:00
    Bråtejordet skole (ungdomsskole)28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8e hentes med buss kl. 09.45 og kjøres til Nittedalsgata 66. Må beregne tid til å spise matpakke i Elvebredden kunstpark etter omvisning, før de returnerer med buss fra Brogata 2 ca. kl. 11.45.

  • 11:45 - 12:45
    Kjellervolla skole28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8d møter ved Brogata 2 kl. 11.45. Avslutter ved Lyden av Lillestrøm

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 2. september. 2019
  • Grunnskolen Oslo Kristne Senter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Grunnskolen Oslo Kristne Senter 26 deltakere: 7. trinn

    Kunstner vil komme til skolen mandag 2. september utpå dagen og møte klassen på 7. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet. Kunstrner skal til Asak skole først.

Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 2. september. 2019
  • Asak skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Asak skole25 deltakere: 7. trinn

    Kunstner vil komme til skolen mandag 2. september om morgenen og møte klassen på 7. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet. Kunstner skal til G.O.K.S. etterpå.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Asak skole22 deltakere: 8. trinn

    Elevene hentes med buss kl. 08.40 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 10.00. 

  • 10:00 - 11:00
    Sten-Tærud skole 27 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8a hentes med buss kl. 09.40 og kjøres til Nittedalsgata 66. Må beregne tid til å spise matpakke i Elvebredden kunstpark etter omvisning, før de returnerer med buss fra Brogata 2 ca. kl. 11.45.

  • 11:45 - 12:45
    Sten-Tærud skole 27 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8b hentes med buss kl. 11.25 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 12.45. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:40
    Asak skole18 deltakere: 2. trinn
    Åsenhagen skole61 deltakere: 2. trinn

    Elevene fra Asak skole hentes med buss kl. 08.45. Retur fra Huseby kl. 12.45. Elevene fra Åsenhagen skole går til og fra Huseby gård, og må være på Huseby i god tid før kl. 09.15.

Tirsdag 3. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • FNRZVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Skjetten skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skjetten skole26 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Skjetten skole26 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Skjetten skole26 deltakere: 7. trinn

    Kunstner vil komme til skolen tirsdag 3. eptember og møte de tre klassene på 7. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • ELVEBREDDEN KUNSTPARKVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 3. september. 2019
  • Elvebredden kunstpark
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Kjeller skole20 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8a hentes med buss kl. 08.45 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 10.00. 

  • 10:00 - 11:00
    Kjeller skole20 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8b hentes med buss kl. 09.45 og kjøres til Nittedalsgata 66. Må beregne tid til å spise matpakke i Elvebredden kunstpark etter omvisning, før de returnerer med buss fra Brogata 2 ca. kl. 11.45.

  • 11:45 - 12:45
    Kjeller skole20 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8c hentes med buss kl. 11.30 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 12.45. 

  • 12:45 - 13:45
    Kjellervolla skole28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8e møter ved Lyden av Lillestrøm kl. 12.45. Avslutter ved Yes to all

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 12:40
    Sagdalen skole49 deltakere: 2. trinn
    Sten-Tærud skole 33 deltakere: 2. trinn

    Klasse 2A og 2B fra Sagdalen skole hentes med buss fra stoppested Bernt Ankers vei kl. 08.45. Retur fra Huseby kl. 12.45.

    Elevene fra Sten-Tærud skole går til og fra Huseby gård, og må være på Huseby i god tid før kl. 09.15. 

Onsdag 4. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 4. september. 2019
  • Bråtejordet skole (ungdomsskole)
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åsenhagen skole24 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Åsenhagen skole24 deltakere: 7. trinn

    Kunstner vil komme til skolen onsdag 4. og torsdag 5. september og møte de fire klassene på 7. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Asak skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:35
    Asak skole69 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:25
    Sagdalen skole50 deltakere: 2. trinn
    Skjetten skole18 deltakere: 2. trinn

    Klasse 2C og 2D fra Sagdalen blir hentet med buss fra stoppested Bernt Ankers vei kl. 08.30. Én buss kjører direkte til Huseby, og én kjører innom Skjetten skole og henter klasse 2D her ca. kl. 08.35. Retur fra Huseby kl. 12.30.


Produksjonsinformasjon
  • ELVEBREDDEN KUNSTPARKVisuell kunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Elvebredden kunstpark
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Stav skole28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8a hentes med buss kl. 08.45 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 10.00. 

  • 10:00 - 11:00
    Stav skole28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8b hentes med buss kl. 09.45 og kjøres til Nittedalsgata 66. Må beregne tid til å spise matpakke i Elvebredden kunstpark etter omvisning, før de returnerer med buss fra Brogata 2 ca. kl. 11.45.

  • 11:45 - 12:45
    Stav skole28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8c hentes med buss kl. 11.30 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 12.45. 

Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 5. september. 2019
  • Grunnskolen Oslo Kristne Senter
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:00
    Stav skole28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8d hentes med buss kl. 08.45 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 10.00. 

  • 10:00 - 11:00
    Stav skole28 deltakere: 8. trinn

    Klasse 8b hentes med buss kl. 09.45 og kjøres til Nittedalsgata 66. Må beregne tid til å spise matpakke i Elvebredden kunstpark etter omvisning, før de returnerer med buss fra Brogata 2 ca. kl. 11.45.

  • 11:45 - 12:45
    Grunnskolen Oslo Kristne Senter 28 deltakere: 8. trinn

    Elevene hentes med buss kl. 11.30 og kjøres til Brogata 2. Returnerer fra Nittedalsgata 66 kl. 12.45. 

Mandag 9. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 9. september. 2019
  • Skedsmo voksenopplæringssenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 9. september. 2019
  • Kjeller skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:35 - 13:10
    Kjeller skole147 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 10. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 10. september. 2019
  • Kjellervolla skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjeller skole19 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Kjeller skole19 deltakere: 7. trinn
  • kl ?
    Kjeller skole19 deltakere: 7. trinn

    Kunstner vil komme til skolen onsdag 11. sept og møte de tre klassene på 7. trinn. Han tar kontakt ca. to uker på forhånd for å avtale tider og annet.

Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 11. september. 2019
  • Stav skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:15
    Stav skole200 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 10:50 - 11:25
    Stav skole200 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15 - 12:15
    Asak skole67 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Torsdag 12. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:25
    Skjetten skole72 deltakere: 2. trinn

    Klasse 2A, 2B og 2C blir hentet med buss fra Skjetten skole kl. 08.30. Retur fra Huseby kl. 12.30. 

Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 12. september. 2019
  • Sten-Tærud skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. september. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 12:25
    Volla skole66 deltakere: 2. trinn

    Hentes med buss på Volla skole kl. 08.30. Retur fra Huseby kl. 12.30.

Produksjonsinformasjon
  • NO. 4Musikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 13. september. 2019
  • Tæruddalen skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 16. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TUNGESKJÆRERNEFilm
  • Varighet: 110 minutter
  • Mandag 16. september. 2019
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PILEGRIMSLEDENKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 16. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Kjeller skole43 deltakere: 10. trinn

    To klasser.

    Buss fra Kjeller skole til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 08.45. Retur fra Sten Menighetshus ca. kl. 10.35.

  • 12:00 - 13:30
    Sten-Tærud skole 50 deltakere: 10. trinn

    To klasser.

    Buss fra parkeringsplassen ved Skedsmo kirke til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 11.45. Elevene går selv tilbake til skolen ca. kl. 13.30.

Produksjonsinformasjon
  • VIRAL (Akershus Teater)Scenekunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Mandag 16. september. 2019
  • Bråtejordet skole (ungdomsskole)
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • PILEGRIMSLEDENKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 17. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Stav skole48 deltakere: 10. trinn

    To klasser.

    Buss fra Stav skole til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 08.40. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 10.35.

  • 12:00 - 13:30
    Stav skole48 deltakere: 10. trinn

    To klasser.

    Buss fra Stav skole til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 11.40. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 13.35.

Produksjonsinformasjon
  • TUNGESKJÆRERNEFilm
  • Varighet: 110 minutter
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VIRAL (Akershus Teater)Scenekunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Tirsdag 17. september. 2019
  • Bråtejordet skole (ungdomsskole)
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) PIXILLASJONFilm
  • Varighet: Inntil 4 x 45 minutter (avhengig av antall elever)
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Lillestrøm VGS
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TUNGESKJÆRERNEFilm
  • Varighet: 110 minutter
  • Onsdag 18. september. 2019
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VIRAL (Akershus Teater)Scenekunst
  • Varighet: 60 minutter
  • Onsdag 18. september. 2019
  • Grunnskolen Oslo Kristne Senter
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 19. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TUNGESKJÆRERNEFilm
  • Varighet: 110 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PILEGRIMSLEDENKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 19. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Asak skole28 deltakere: 10. trinn
    Stav skole24 deltakere: 10. trinn

    Én klasse fra Asak, og én fra Stav.

    Buss fra hver av skolene til krysset Farseggen/Kjusløkka. Fra Asak kjører den kl. 08.45, og fra Stav kl. 08.40. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 10.35.

  • 12:00 - 13:30
    Tæruddalen skole49 deltakere: 10. trinn

    To klasser.

    Buss fra Tæruddalen skole til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 11.45. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 13.35.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TUNGESKJÆRERNEFilm
  • Varighet: 110 minutter
  • Fredag 20. september. 2019
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PILEGRIMSLEDENKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 20. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Tæruddalen skole49 deltakere: 10. trinn

    To klasser.

    Buss fra Tæruddalen skole til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 08.45. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 10.35.

  • 12:00 - 13:30
    Tæruddalen skole49 deltakere: 10. trinn

    To klasser.

    Buss fra Tæruddalen skole til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 11.45. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 13.35.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 23. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TUNGESKJÆRERNEFilm
  • Varighet: 110 minutter
  • Mandag 23. september. 2019
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PILEGRIMSLEDENKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Mandag 23. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Bråtejordet skole (ungdomsskole)54 deltakere: 10. trinn

    To klasser.

    Buss fra Bråtejordet skole til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 08.40. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 10.35.

  • 12:00 - 13:30
    Bråtejordet skole (ungdomsskole)54 deltakere: 10. trinn

    To klasser.

    Buss fra Bråtejordet skole til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 11.40. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 13.35.

Tirsdag 24. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • TUNGESKJÆRERNEFilm
  • Varighet: 110 minutter
  • Tirsdag 24. september. 2019
  • ODEON KINO LILLESTRØM
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • PILEGRIMSLEDENKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Tirsdag 24. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Kjellervolla skole54 deltakere: 10. trinn

    To klasser.

    Buss fra Kjellervolla skole til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 08.45. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 10.35.

  • 12:00 - 13:30
    Bråtejordet skole (ungdomsskole)27 deltakere: 10. trinn

    Én klasse.

    Buss fra Bråtejordet skole til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 11.40. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 13.35.

Torsdag 26. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • PILEGRIMSLEDENKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Torsdag 26. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Kjellervolla skole54 deltakere: 10. trinn

    To klasser.

    Buss fra Kjellervolla skole til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 08.45. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 10.35.

  • 12:00 - 13:30
    Grunnskolen Oslo Kristne Senter 35 deltakere: 10. trinn

    To klasser.

    Buss fra Grunnskolen OKS til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 11.45. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 13.35.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Lillestrøm VGS30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    1 MDA, 1 MDB

    Kl 10.00 - 12.00 - Operaen - Rigoletto

    Kl 13.00 - 14.00 - Snøhetta

    Husk at det tar 20 min å gå fra Operaen til Snøhetta


Fredag 27. september. 2019
Produksjonsinformasjon
  • PILEGRIMSLEDENKulturarv
  • Varighet: 90 minutter
  • Fredag 27. september. 2019
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 10:30
    Kjellervolla skole27 deltakere: 10. trinn

    Én klasse.

    Buss fra Kjellervolla skole til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 08.45. Retur fra Sten menighetshus ca. kl. 10.35.

  • 12:00 - 13:30
    Skedsmo voksenopplæringssenter50 deltakere: 10. trinn

    Buss fra Skedsmo VO-senter til krysset Farseggen/Kjusløkka kl. 11.45. Elevene kommer seg fra Sten menighetshus ved Skedsmo kirke på egenhånd etter avslutning ca. kl. 13.30.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 14:00
    Lillestrøm VGS30 deltakere: VG1, VG2, VG3

    1 MDA, 1 MDB

    Kl 10.00 - 12.00 - Operaen - Rigoletto

    Kl 13.00 - 14.00 - Snøhetta

    Husk at det tar 20 min å gå fra Operaen til Snøhetta


Mandag 7. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • GALLERIBESØKVisuell kunst
  • Varighet: En skoletime
  • Mandag 7. oktober. 2019
  • Akershus Kunstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Volla skole17 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Volla skole17 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Volla skole17 deltakere: 3. trinn

    De tre klassene vil få formidling på Akershus Kunstsenter kl. 09.15 - 10.00, 10.15 - 11.00 og 11.45 - 12.30. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sten-Tærud skole 33 deltakere: 2. trinn

    Økt 1 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjeller skole69 deltakere: 2. trinn

    Økt 1 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Tirsdag 8. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • GALLERIBESØKVisuell kunst
  • Varighet: En skoletime
  • Tirsdag 8. oktober. 2019
  • Vardeåsen nærmiljøsenter - barnehage og skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • GALLERIBESØKVisuell kunst
  • Varighet: En skoletime
  • Tirsdag 8. oktober. 2019
  • Akershus Kunstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Brånås skole36 deltakere: 2. trinn

    Økt 1 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Andras Hidas).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Volla skole66 deltakere: 2. trinn

    Økt 1 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Bjørg Rosseland-Pettersen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åsenhagen skole61 deltakere: 2. trinn

    Økt 1 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Skedsmo VGS164 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg2+Vg3 PB + EL

  • 12:30 - 14:45
    Skedsmo VGS180 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg3 ST A-F 

Onsdag 9. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • GALLERIBESØKVisuell kunst
  • Varighet: En skoletime
  • Onsdag 9. oktober. 2019
  • Akershus Kunstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vigernes skole22 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Vigernes skole22 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Vigernes skole22 deltakere: 3. trinn

    De tre klassene vil få formidling på Akershus Kunstsenter kl. 09.00 - 09.45, 10.00 - 10.45 og 11.30 - 12.15. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sagdalen skole99 deltakere: 2. trinn

    Økt 1 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Bjørg Rosseland-Pettersen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 10. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • GALLERIBESØKVisuell kunst
  • Varighet: En skoletime
  • Torsdag 10. oktober. 2019
  • Akershus Kunstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vigernes skole8 deltakere: 3. trinn

    Den fjerde klassen på 3. trinn får formidling kl. 12.45 - 13-30

  • kl ?
    Gjellerås skole11 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Gjellerås skole13 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Gjellerås skole13 deltakere: 3. trinn

    De tre klassene vil få formidling på Akershus Kunstsenter kl. 09.15 - 10.00, 10.15 - 11.00 og 11.45 - 12.30

Produksjonsinformasjon
  • SAMSPILL OG KOMPOSISJONMusikk
  • Varighet: En skoletime
  • Torsdag 10. oktober. 2019
  • Vardeåsen nærmiljøsenter - barnehage og skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Økt 1 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gjellerås skole61 deltakere: 2. trinn

    Økt 1 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Kristina Renolen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50 - 11:50
    Stav skole134 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Totalt antall elever fordeles på tre forestillinger

Fredag 11. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • GALLERIBESØKVisuell kunst
  • Varighet: En skoletime
  • Fredag 11. oktober. 2019
  • Akershus Kunstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Asak skole20 deltakere: 3. trinn

    Klassen på 3. trinn får formidling kl. 11.45 - 12.30.

  • kl ?
    Sten-Tærud skole 19 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Sten-Tærud skole 19 deltakere: 3. trinn

    De to klassene vil få formidling på Akershus Kunstsenter kl. 09.15 - 10.00 og 10.15 - 11.00. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Asak skole18 deltakere: 2. trinn

    Økt 1 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Kristina Renolen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vigernes skole65 deltakere: 2. trinn

    Økt 1 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Bjørg Rosseland-Pettersen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skjetten skole89 deltakere: 2. trinn

    Økt 1 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:40
    Stav skole134 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Totalt antall elever fordeles på tre forestillinger

  • 12:15 - 13:15
    Stav skole134 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Totalt antall elever fordeles på tre forestillinger

Mandag 14. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sten-Tærud skole 33 deltakere: 2. trinn

    Økt 2 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjeller skole69 deltakere: 2. trinn

    Økt 2 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:40
    Sten-Tærud skole 73 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Totalt antall elever fordeles på to forestillinger

  • 11:20 - 12:20
    Sten-Tærud skole 73 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 14. oktober. 2019
  • Asak skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 15. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Brånås skole36 deltakere: 2. trinn

    Økt 2 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Andras Hidas).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Volla skole66 deltakere: 2. trinn

    Økt 2 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Bjørg Rosseland-Pettersen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åsenhagen skole61 deltakere: 2. trinn

    Økt 2 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 15. oktober. 2019
  • Bråtejordet skole (ungdomsskole)
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 16. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sagdalen skole99 deltakere: 2. trinn

    Økt 2 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Bjørg Rosseland-Pettersen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Kjeller skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Onsdag 16. oktober. 2019
  • Grunnskolen Oslo Kristne Senter
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 17. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • SAMSPILL OG KOMPOSISJONMusikk
  • Varighet: En skoletime
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Vardeåsen nærmiljøsenter - barnehage og skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Økt 2 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gjellerås skole61 deltakere: 2. trinn

    Økt 2 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Kristina Renolen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:40 - 11:40
    Tæruddalen skole118 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Totalt antall elever fordeles på fire forestillinger

  • 12:20 - 13:20
    Tæruddalen skole118 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Torsdag 17. oktober. 2019
  • Kjellervolla skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 18. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Asak skole18 deltakere: 2. trinn

    Økt 2 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Kristina Renolen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vigernes skole65 deltakere: 2. trinn

    Økt 2 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Bjørg Rosseland-Pettersen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skjetten skole89 deltakere: 2. trinn

    Økt 2 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Fredag 18. oktober. 2019
  • Stav skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 21. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Brånås skole43 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minuter for hver klasse + felles visning.

    Tider avtales med lærerne på trinnet i september. 

Produksjonsinformasjon
  • GALLERIBESØKVisuell kunst
  • Varighet: En skoletime
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Akershus Kunstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sagdalen skole17 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Sagdalen skole17 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Sagdalen skole17 deltakere: 3. trinn

    De fem klassene på 3. trinn får formidling mandag 21.10. kl. 09.15-10.00, 10.15 - 11.00 og kl. 11.45 - 12.30 og tirsdag 22.10. kl. 09.15 - 10.-00 og 10.15 - 11.00

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sten-Tærud skole 33 deltakere: 2. trinn

    Økt 3 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjeller skole69 deltakere: 2. trinn

    Økt 3 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Mandag 21. oktober. 2019
  • Sten-Tærud skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 22. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skjetten skole84 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minuter for hver klasse + felles visning.

    Tider avtales med lærerne på trinnet i september. 

Produksjonsinformasjon
  • GALLERIBESØKVisuell kunst
  • Varighet: En skoletime
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Akershus Kunstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Brånås skole36 deltakere: 2. trinn

    Økt 3 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Andras Hidas).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Volla skole66 deltakere: 2. trinn

    Økt 3 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Bjørg Rosseland-Pettersen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åsenhagen skole61 deltakere: 2. trinn

    Økt 3 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Skedsmo VGS159 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg2 BY, AN, DH, FLY

  • 12:30 - 14:45
    Skedsmo VGS180 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Vg2 ST A-F

Produksjonsinformasjon
  • FRAMTID PÅ FLUKTLitteratur
  • Varighet: 40 minutter
  • Tirsdag 22. oktober. 2019
  • Tæruddalen skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 23. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
  • GALLERIBESØKVisuell kunst
  • Varighet: En skoletime
  • Onsdag 23. oktober. 2019
  • Akershus Kunstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åsenhagen skole18 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Åsenhagen skole18 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Åsenhagen skole18 deltakere: 3. trinn

    De tre klassene vil få formidling på Akershus Kunstsenter kl. 09.00 - 09.45, 10.00 - 10.45 og 11.30 - 12.15. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sagdalen skole99 deltakere: 2. trinn

    Økt 3 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Bjørg Rosseland-Pettersen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Torsdag 24. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vigernes skole83 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minuter for hver klasse + felles visning.

    Tider avtales med lærerne på trinnet i september. 

Produksjonsinformasjon
  • GALLERIBESØKVisuell kunst
  • Varighet: En skoletime
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Akershus Kunstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skjetten skole21 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Skjetten skole30 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Skjetten skole30 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Skjetten skole30 deltakere: 3. trinn

    De fire klassene vil få formidling på Akershus Kunstsenter kl. 09.15 - 10.00, 10.15 - 11.00, 11.45 - 12.30 og 12.45 - 13-30

Produksjonsinformasjon
  • SAMSPILL OG KOMPOSISJONMusikk
  • Varighet: En skoletime
  • Torsdag 24. oktober. 2019
  • Vardeåsen nærmiljøsenter - barnehage og skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Økt 3 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gjellerås skole61 deltakere: 2. trinn

    Økt 3 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Kristina Renolen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:45
    Kjeller skole78 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Totalt antall elever fordeles på to forestillinger

  • 11:25 - 12:25
    Kjeller skole78 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 25. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Volla skole71 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minuter for hver klasse + felles visning.

    Tider avtales med lærerne på trinnet i september. 

Produksjonsinformasjon
  • GALLERIBESØKVisuell kunst
  • Varighet: En skoletime
  • Fredag 25. oktober. 2019
  • Akershus Kunstsenter
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjeller skole7 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Kjeller skole22 deltakere: 3. trinn
  • kl ?
    Kjeller skole22 deltakere: 3. trinn

    De tre klassene vil få formidling på Akershus Kunstsenter kl. 09.15 - 10.00, 10.15 - 11.00 og 11.45 - 12.30. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Asak skole18 deltakere: 2. trinn

    Økt 3 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Kristina Renolen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vigernes skole65 deltakere: 2. trinn

    Økt 3 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Bjørg Rosseland-Pettersen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skjetten skole89 deltakere: 2. trinn

    Økt 3 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Mandag 28. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gjellerås skole82 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minuter for hver klasse + felles visning.

    Tider avtales med lærerne på trinnet i september. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sten-Tærud skole 33 deltakere: 2. trinn

    Økt 4 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjeller skole69 deltakere: 2. trinn

    Økt 4 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Tirsdag 29. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjeller skole55 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minuter for hver klasse + felles visning.

    Tider avtales med lærerne på trinnet i september. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Brånås skole36 deltakere: 2. trinn

    Økt 4 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Andras Hidas).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Volla skole66 deltakere: 2. trinn

    Økt 4 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Bjørg Rosseland-Pettersen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åsenhagen skole61 deltakere: 2. trinn

    Økt 4 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Onsdag 30. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åsenhagen skole48 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minutter for to klasser onsdag og to klasser torsdag + felles visning torsdag.

    Tider avtales med lærerne på trinnet i september.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sagdalen skole99 deltakere: 2. trinn

    Økt 4 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Bjørg Rosseland-Pettersen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Torsdag 31. oktober. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Åsenhagen skole48 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minutter for to klasser onsdag og to klasser torsdag + felles visning torsdag.

    Tider avtales med lærerne på trinnet i september.

Produksjonsinformasjon
  • SAMSPILL OG KOMPOSISJONMusikk
  • Varighet: En skoletime
  • Torsdag 31. oktober. 2019
  • Vardeåsen nærmiljøsenter - barnehage og skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Økt 4 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Gjellerås skole61 deltakere: 2. trinn

    Økt 4 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Kristina Renolen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Fredag 1. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Grunnskolen Oslo Kristne Senter 24 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minuter for 6. trinn + visning.

    Tider avtales med kontaktlærer i september. Må koordineres med Asak, som har verksted samme dag. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Asak skole23 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minuter for 6. trinn + visning.

    Tider avtales med kontaktlærer i september. Må koordineres med OKS, som har verksted samme dag. 

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Asak skole18 deltakere: 2. trinn

    Økt 4 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Kristina Renolen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Vigernes skole65 deltakere: 2. trinn

    Økt 4 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Bjørg Rosseland-Pettersen).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Skjetten skole89 deltakere: 2. trinn

    Økt 4 av 4

    Klokkeslett avtales mellom lærerne på 1. og 2. trinn og musikklærer (Gisela F. Aasheim).

    Erstatter musikkundervisningen til 1. trinn, som derfor må ha alternativt opplegg.

Mandag 11. november. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sten-Tærud skole 50 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minuter for hver klasse + felles visning.

    Tider avtales med lærerne på trinnet i september. 

Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Mandag 11. november. 2019
  • Grunnskolen Oslo Kristne Senter - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Asak skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Asak skole153 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Tirsdag 12. november. 2019
  • Vardeåsen nærmiljøsenter - barnehage og skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Onsdag 13. november. 2019
  • Brånås skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:45
    Brånås skole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:45
    Brånås skole152 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 14. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Torsdag 14. november. 2019
  • Gjellerås skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:45
    Gjellerås skole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:20 - 10:50
    Gjellerås skole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:15
    Gjellerås skole174 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 15. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Fredag 15. november. 2019
  • Kjeller skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:15
    Kjeller skole226 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:25 - 11:55
    Kjeller skole226 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 18. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Mandag 18. november. 2019
  • Sagdalen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 09:30
    Sagdalen skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:00 - 10:30
    Sagdalen skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:30
    Sagdalen skole233 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 19. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Tirsdag 19. november. 2019
  • Skjetten skole - Flerbrukshall
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Skjetten skole197 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:00
    Skjetten skole197 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:00
    Skjetten skole197 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 20. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Onsdag 20. november. 2019
  • Sten-Tærud skole - Samlingssalen
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:00
    Sten-Tærud skole 150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:00
    Sten-Tærud skole 150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 21. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Torsdag 21. november. 2019
  • Vigernes skole - Samlingssal (aula)
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:45
    Vigernes skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:45
    Vigernes skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:15
    Vigernes skole176 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Fredag 22. november. 2019
  • Volla skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:30
    Volla skole236 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:30
    Volla skole236 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 25. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • MEGAKORMusikk
  • Varighet: Varierer fra skole til skole. Korøkt varer i 30 minutter.
  • Mandag 25. november. 2019
  • Sten-Tærud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MEGAKORMusikk
  • Varighet: Varierer fra skole til skole. Korøkt varer i 30 minutter.
  • Mandag 25. november. 2019
  • Kjeller skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • LYDROMMETMusikk
  • Varighet: Ca. 30 minutter
  • Mandag 25. november. 2019
  • Åsenhagen skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 09:45
    Åsenhagen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:15 - 10:45
    Åsenhagen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:10
    Åsenhagen skole170 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 26. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • MEGAKORMusikk
  • Varighet: Varierer fra skole til skole. Korøkt varer i 30 minutter.
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Brånås skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MEGAKORMusikk
  • Varighet: Varierer fra skole til skole. Korøkt varer i 30 minutter.
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Volla skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MEGAKORMusikk
  • Varighet: Varierer fra skole til skole. Korøkt varer i 30 minutter.
  • Tirsdag 26. november. 2019
  • Åsenhagen skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • MEGAKORMusikk
  • Varighet: Varierer fra skole til skole. Korøkt varer i 30 minutter.
  • Onsdag 27. november. 2019
  • Sagdalen skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • MEGAKORMusikk
  • Varighet: Varierer fra skole til skole. Korøkt varer i 30 minutter.
  • Torsdag 28. november. 2019
  • Gjellerås skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. november. 2019
Produksjonsinformasjon
  • MEGAKORMusikk
  • Varighet: Varierer fra skole til skole. Korøkt varer i 30 minutter.
  • Fredag 29. november. 2019
  • Asak skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MEGAKORMusikk
  • Varighet: Varierer fra skole til skole. Korøkt varer i 30 minutter.
  • Fredag 29. november. 2019
  • Vigernes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MEGAKORMusikk
  • Varighet: Varierer fra skole til skole. Korøkt varer i 30 minutter.
  • Fredag 29. november. 2019
  • Skjetten skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sagdalen skole41 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minutter for to klasser torsdag og to klasser fredag + felles visning fredag.

    Tider avtales med lærerne på trinnet i september.

Fredag 6. desember. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sagdalen skole41 deltakere: 6. trinn

    Verksted av 60 minutter for to klasser torsdag og to klasser fredag + felles visning fredag.

    Tider avtales med lærerne på trinnet i september.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Våren 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 6. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Mandag 6. januar. 2020
  • Asak skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sten-Tærud skole 43 deltakere: 9. trinn

    Generalprøve + forestilling elever og Panta Rei Danseteater

Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Tirsdag 7. januar. 2020
  • Brånås skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Onsdag 8. januar. 2020
  • Gjellerås skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tæruddalen skole162 deltakere: 9. trinn

    Smak av dans for seks grupper (to og to parallelt)

Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Torsdag 9. januar. 2020
  • Gjellerås skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Fredag 10. januar. 2020
  • Grunnskolen Oslo Kristne Senter
Tidspunkt og deltakere
Mandag 13. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Mandag 13. januar. 2020
  • Sagdalen skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Tirsdag 14. januar. 2020
  • Sagdalen skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Onsdag 15. januar. 2020
  • Kjeller skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjellervolla skole137 deltakere: 9. trinn

    Smak av dans for fem grupper + dagsverksted for Sal & scene

Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Torsdag 16. januar. 2020
  • Kjeller skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjellervolla skole137 deltakere: 9. trinn

    Generalprøve + forestilling Sal & scene-elever og Panta Rei Danseteater

Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Fredag 17. januar. 2020
  • Sten-Tærud skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjeller skole52 deltakere: 9. trinn

    Dagsverksted for to grupper parallelt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Mandag 20. januar. 2020
  • Vardeåsen nærmiljøsenter - barnehage og skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kjeller skole52 deltakere: 9. trinn

    Generalprøve + forestilling elever og Panta Rei Danseteater

Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Tirsdag 21. januar. 2020
  • Skjetten skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Onsdag 22. januar. 2020
  • Skjetten skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Asak skole17 deltakere: 9. trinn

    Dagsverksted for 9. trinn

Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Torsdag 23. januar. 2020
  • Vigernes skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Fredag 24. januar. 2020
  • Vigernes skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Stav skole56 deltakere: 9. trinn

    Dagsverksted for to grupper parallelt

Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Åsenhagen skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Stav skole56 deltakere: 9. trinn

    Dagsverksted for to grupper parallelt

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:55 - 11:40
    Skedsmo VGS87 deltakere: VG1

    Vg1 yrkesfag og studiespesialisering

  • 12:20 - 13:05
    Skedsmo VGS87 deltakere: VG1

    Vg1 yrkesfag og studiespesialisering

Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Volla skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Bråtejordet skole (ungdomsskole) - Samlingssal
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Asak skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • STEINALDEREN KOMMERKulturarv
  • Varighet: 45 minutter, utøver trenger i tillegg 30 minutter til å rigge rommet.
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Volla skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Stav skole28 deltakere: 9. trinn

    Dagsverksted for én gruppe

Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Skedsmo voksenopplæringssenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:55 - 11:40
    Skedsmo VGS87 deltakere: VG1

    Vg1 yrkesfag og studiespesialisering

  • 12:20 - 13:05
    Skedsmo VGS87 deltakere: VG1

    Vg1 yrkesfag og studiespesialisering

Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Kjeller skole - Auditorium
Tidspunkt og deltakere
  • 12:35 - 13:10
    Kjeller skole147 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Stav skole140 deltakere: 9. trinn

    Generalprøve + forestilling elever og Panta Rei Danseteater

Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Kjellervolla skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Stav skole - Gymsal
Tidspunkt og deltakere
  • 10:50 - 11:25
    Stav skole200 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
  • 12:15 - 12:50
    Stav skole200 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Tæruddalen skole - Tærudhallen
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • HANNE KOLSTØMusikk
  • Varighet: 38 min
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Sten-Tærud skole - Samlingssalen
Tidspunkt og deltakere
Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30 - 14:00
    Skedsmo VGS370 deltakere: VG2

    Vg2 studiespesialiserende og yrkesfag, 3INTA, mediefag

Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Kjeller skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FORTELL EN HISTORIEKulturarv
  • Varighet: 45 minutter
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Grunnskolen Oslo Kristne Senter
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Kjellervolla skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Kjellervolla skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Kjellervolla skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Asak skole145 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Stav skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:15 - 13:15
    Stav skole27 deltakere: 10. trinn

    12 min reiseveg mellom Kjellervolla og Stav skole

Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Stav skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:15
    Gjellerås skole78 deltakere: 3. trinn
    Kjeller skole65 deltakere: 3. trinn
    Vigernes skole89 deltakere: 3. trinn
    Volla skole54 deltakere: 3. trinn

    Elevene fra Gjellerås skole får buss fra Skjettensenteret kl. 09.10, med retur etter endt forestilling ca. kl. 10.15. Elevene fra de andre skolene går til og fra.

Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Stav skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Gjellerås skole178 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Gjellerås skole178 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 12:50
    Gjellerås skole178 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Grunnskolen Oslo Kristne Senter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Sten-Tærud skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Tæruddalen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:20
    Kjeller skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:25 - 12:00
    Kjeller skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:10
    Kjeller skole147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Sagdalen skole237 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Sagdalen skole237 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:00 - 12:35
    Sagdalen skole237 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Tæruddalen skole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 10:05
    Skjetten skole195 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 10:30 - 11:05
    Skjetten skole195 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:05
    Skjetten skole195 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Bråtejordet skole (ungdomsskole)
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:40 - 10:15
    Sten-Tærud skole 151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Sten-Tærud skole 151 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Bråtejordet skole (ungdomsskole)
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Bråtejordet skole (ungdomsskole)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (TILRETTELAGT) SAFARIUMScenekunst
  • Varighet: ca. 60 minutter inkl. verksted eller etter avtale
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Frydenlund skole og ressurssenter
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00 - 13:00
    Frydenlund skole og ressurssenter20 deltakere: 1. trinn, 10. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Maksimalt antall er 20 personer inkludert elever og ledsagere.

Produksjonsinformasjon
  • RUSTNINGFilm
  • Varighet: 60 min
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Asak skole
Tidspunkt og deltakere
  • 12:10 - 13:10
    Asak skole28 deltakere: 10. trinn

    17 min reiseveg mellom Bråtejordet og Asak skole


Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Vigernes skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:20
    Vigernes skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:30 - 13:05
    Vigernes skole175 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:35
    Volla skole234 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:00 - 11:35
    Volla skole234 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Åsenhagen skole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:40 - 12:15
    Åsenhagen skole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:25 - 13:00
    Åsenhagen skole160 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 10:50
    Brånås skole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:15 - 11:50
    Brånås skole150 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Fredag 17. april. 2020
  • Strømmen VGS - Auditorium (120 seter)
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:50
    Asak skole20 deltakere: 5. trinn

    Forfatterbesøk

Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • (VGS 2019/20) DROPOUTLitteratur
  • Varighet: 50 minutter
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Strømmen VGS - Auditorium (120 seter)
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Strømmen VGS188 deltakere: VG1, VG2

    Hele vg1 + hele vg2

  • 12:15 - 14:30
    Strømmen VGS188 deltakere: VG1, VG2

    Hele vg1 + hele vg2

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:45
    Strømmen VGS189 deltakere: VG1, VG2

    Hele vg1 + hele vg2

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 10:50
    Volla skole79 deltakere: 5. trinn

    Barnebokbad

Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15 - 10:05
    Åsenhagen skole92 deltakere: 5. trinn

    Barnebokbad - 10 min å kjøre til neste skole

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 13:50
    Asak skole24 deltakere: 8. trinn
    Stav skole141 deltakere: 8. trinn

    To klasser fra Stav og elevene fra Asak møter ved Strømmensaga ved Sagelva. Tre klasser fra Stav møter ved Dampmaskinbygningen i Rådhusparken. Etter lunsj bytter de to puljene, slik at de avslutter motsatt sted enn der de begynner. Elevene sykler til og fra tilbudet, og må beregne god nok sykkeltid.  

Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 13:50
    Bråtejordet skole (ungdomsskole)140 deltakere: 8. trinn

    To klasser fra Bråtejordet og elevene fra Frydenlund møter ved Strømmensaga ved Sagelva. Tre klasser fra Bråtejordet møter ved Dampmaskinbygningen i Rådhusparken. Etter lunsj bytter de to puljene, slik at de avslutter motsatt sted enn der de begynner. Elevene sykler til og fra tilbudet, og må beregne god nok sykkeltid. Antall elever fra Frydenlund avklares høsten 2019.

Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 13:50
    Grunnskolen Oslo Kristne Senter 28 deltakere: 8. trinn
    Sten-Tærud skole 54 deltakere: 8. trinn
    Tæruddalen skole81 deltakere: 8. trinn

    Tre klasser fra Tæruddalen møter ved Strømmensaga ved Sagelva. Elevene fra Sten-Tærud og OKS møter ved Dampmaskinbygningen i Rådhusparken. Etter lunsj bytter de to puljene, slik at de avslutter motsatt sted enn der de begynner. Elevene sykler til og fra tilbudet, og må beregne god nok sykkeltid.

Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 13:50
    Kjellervolla skole139 deltakere: 8. trinn
    Skedsmo voksenopplæringssenter30 deltakere: 8. trinn

    Tre klasser fra Kjellervolla møter ved Strømmensaga ved Sagelva. To klasser fra Kjellervolla og inntil 30 elever fra Skedsmo voksenopplæringssenter møter ved Dampmaskinbygningen i Rådhusparken. Etter lunsj bytter de to puljene, slik at de avslutter motsatt sted enn der de begynner. Elevene fra Kjellervolla sykler til og fra tilbudet, og må beregne god nok sykkeltid. Elevene fra Skedsmo voksenopplæringssenter går til og fra, eller ordner alternativ transport selv. 

Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:50 - 13:50
    Kjeller skole60 deltakere: 8. trinn
    Tæruddalen skole81 deltakere: 8. trinn

    Tre klasser fra Tæruddalen møter ved Strømmensaga ved Sagelva. Elevene fra Kjeller møter ved Dampmaskinbygningen i Rådhusparken. Etter lunsj bytter de to puljene, slik at de avslutter motsatt sted enn der de begynner. Elevene sykler til og fra tilbudet, og må beregne god nok sykkeltid.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00 - 11:00
    Vigernes skole28 deltakere: 7. trinn
    Åsenhagen skole24 deltakere: 7. trinn

    Én av fire klasser fra Åsenhagen

    Én av tre klasser fra Vigernes

  • 12:00 - 14:00
    Asak skole25 deltakere: 7. trinn
    Sagdalen skole44 deltakere: 7. trinn

    To av fem klasser fra Sagdalen

    Én klasse fra Asak

Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:30 - 11:15
    Asak skole68 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25 - 12:10
    Kjeller skole93 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:35 - 13:20
    Kjeller skole93 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30 - 11:30
    Sagdalen skole65 deltakere: 7. trinn

    Tre av fem klasser

    Obs: Begynner kl. 09.30 (ikke kl. 09.00 som de andre dagene)

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:45 - 10:30
    Skjetten skole123 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:30 - 12:15
    Skjetten skole123 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15 - 11:00
    Vigernes skole118 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 11:45 - 12:30
    Vigernes skole118 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00 - 11:45
    Volla skole110 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
  • 12:15 - 13:00
    Volla skole110 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • VIKINGTID I SKEDSMOKulturarv
  • Varighet:
  • Mandag 8. juni. 2020
  • Sten menighetshus, ved Skedsmo kirke
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • VIKINGTID I SKEDSMOKulturarv
  • Varighet:
  • Tirsdag 9. juni. 2020
  • Sten menighetshus, ved Skedsmo kirke
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • VIKINGTID I SKEDSMOKulturarv
  • Varighet:
  • Onsdag 10. juni. 2020
  • Sten menighetshus, ved Skedsmo kirke
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • VIKINGTID I SKEDSMOKulturarv
  • Varighet:
  • Torsdag 11. juni. 2020
  • Sten menighetshus, ved Skedsmo kirke
Tidspunkt og deltakere
Fredag 12. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • VIKINGTID I SKEDSMOKulturarv
  • Varighet:
  • Fredag 12. juni. 2020
  • Sten menighetshus, ved Skedsmo kirke
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter